CZK
EUR

Blistrové balení spojovacího materiálu

V prvním kvartálu letošního roku jsme přišli s novinkou v oblasti balení. U vybraných položek spojovacího materiálu máme v nabídce malonákladová balení do blistrových krabiček.

Dvě velikosti blistrového balení

Spojovací materiál WT WINTECH je standardně balen v našich charakteristických modrých kartonových krabičkách. Zákazníkům, kteří preferují malonákladová balení, nabízíme alternativu v blistrových plastových obalech ve velikosti M a S. Podle druhu spojovacího materiálu se do krabiček umisťuje od 10 do 200 kusů. Blistry jsou opatřeny zámečky, je možné je tedy opakovaně otevírat.

Blistrové balení spojovacího materiálu je atraktivní a užitečné především pro zákazníky z řad maloobchodních prodejen jako alternativa k pracnému kusovému prodeji. Případně pro drobné řemeslníky a koncové zákazníky, kteří vyžadují menší balení.

Blistr WT WINTECH velikosti S
Blistr velikosti S
Blistr WT WINTECH velikosti M
Blistr velikosti M
Ukázka položky balené do blistrové krabičky M
Ukázka položky balené do blistrové krabičky M

Blistrové balení na e-shopu

Spojovací materiál v blistrových obalech je k dispozici také na našem e-shopu. Jestli je položka k dispozici v blistru, poznáte podle našeho kódu. Koncovka BM1 znamená blistrovou krabičku velikosti M a koncovka BS1 označuje blistrovou krabičku velikosti S.

Jiné možnosti balení

Více informací o možnostech balení spojovacího materiálu WT WINTECH najdete v samostatném letáku.

CZK
EUR
Přihlášení zavřít