CZK
EUR

Prodejní stojany WT WINTECH

Pro naše zákazníky z řad maloobchodních prodejen máme k dispozici prodejní stojany k profesionální prezentaci spojovacího materiálu WT WINTECH bez nutnosti investice do vlastního regálového systému.

Druhy stojanů

Policový prodejní stojan

Policový prodejní stojan je určen k prezentaci spojovacího materiálu WT WINTECH v kartonových krabičkách. Jedná se o robustní stojan šířky 1 m a výšky 2,2 m s odolnou konstrukcí, která snese velké zatížení. Stojan je opatřen výškově stavitelnými policemi, umožňujícími si prezentaci na prodejně přizpůsobit podle vlastních potřeb. V závislosti na velikosti krabiček se do stojanu vejde 150-250 kusů krabiček.

Policový regál WT WINTECH
Policový regál WT WINTECH

Blistrový prodejní stojan

Blistrový prodejní stojan je určen k prezentaci spojovacího materiálu WT WINTECH v blistrech a nabízíme ho ve velikosti M a L. Pro menší prodejny je určený stojan velikosti M se šířkou 0,65 m a výškou 2,1 m, do kterého lze umístit až 432 ks blistrových krabiček se spojovacím materiálem. Pro skutečně velkorysou prezentaci na větších prodejnách je určený stojan velikosti L se šířkou 1,035 m a výškou 2,1 m, do kterého lze umístit 648 ks blistrových krabiček se spojovacím materiálem.  

Stojany WT WINTECH velikosti M a L
Stojany WT WINTECH velikosti M a L

Jak stojan získat

Přesné rozměrové parametry stojanu najdete v letáku.
V případě zájmu kontaktujte obchodního zástupce WT WINTECH a dohodněte se na podmínkách.

CZK
EUR
Přihlášení zavřít