Do košíku bylo přidáno
HBS tal. hl.TX20 4,0 x 30/18 A2
1 ks
Vrut pro dřevěné konstrukce s talířovou hlavou, břitem, torx 20, rozměr 4,0 x 30/18 nerez A2
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 4 mm |
| Délka | 30 mm |
| Délka závitu | 18 mm |
| Hlava | Talířová hlava |
| Velikost drážky | T20 |
Potřebujete poradit?