Do košíku bylo přidáno
RAPID Konstrukční vrut v.h.T30 6x80/70 YellWin
1 ks
Vrut konstrukční RAPID Fullthread, samořezný, válcovitá hlava, torx 30, rozměr 6 x 80, zinek žlutý YellWin
Máte nějaký dotaz?
Šrouby RAPID® s plným závitem jsou perfektní volba pro náročné spoje dřeva v moderní dřevostavbě! Tyto šrouby, vyráběné rakouskou prémiovou společností Schmid Schrauben Hainfeld s desítkami let zkušeností nabízejí nejvyšší kvalitu, maximální nosnost a perfektní zpracování. Ideální pro CLT, KVH, BSP a další moderní dřevěné stavební materiály.
Nevhodné pro spoje kov-dřevo!
|
|
| Povrchová úprava ? | YellWin 500+ |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 80 mm |
| Délka závitu | 70 mm |
| Hlava | Válcová hlava |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?