Do košíku bylo přidáno
RAPID Konstrukční vrut v.h.T40 8x325/315 YellWin
1 ks
Vrut konstrukční RAPID Fullthread, samořezný, válcovitá hlava, torx 40, rozměr 8 x 25, zinek žlutý YellWin 500+
Máte nějaký dotaz?
Šrouby RAPID® s plným závitem jsou perfektní volba pro náročné spoje dřeva v moderní dřevostavbě! Tyto šrouby, vyráběné rakouskou prémiovou společností Schmid Schrauben Hainfeld s desítkami let zkušeností nabízejí nejvyšší kvalitu, maximální nosnost a perfektní zpracování. Ideální pro CLT, KVH, BSP a další moderní dřevěné stavební materiály.
Nevhodné pro spoje kov-dřevo!
| Povrchová úprava ? | YellWin 500+ |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 8 mm |
| Délka | 325 mm |
| Délka závitu | 315 mm |
| Hlava | Válcová hlava |
| Velikost drážky | T40 |
Potřebujete poradit?