Šroub imbusový DIN 912, válcová hlava, vnitřní šestihran, třída oceli 8.8, rozměr M16 x 120, bez povrchové úpravy
Alternativní produkty z kategorie Válcová hlava:
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná drážka (inbus) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 16 mm |
| Délka | 120 mm |
| Délka závitu | 44 mm |
| Norma DIN ? | 912 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Válcová hlava |
| Norma ČSN ? | 021143.50 |
| Norma ISO ? | 4762 |
| Velikost drážky | HEX14 |
Potřebujete poradit?
















