Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 931 10.9 M14 x 60 ZB
1 ks
Šroub DIN 931, šestihranná hlava, třída oceli 10.9, rozměr M14 x 60 částečný závit, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 40 balení
| DPD | 145,20 Kč | zítra |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | zítra |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 14 mm |
| Délka | 60 mm |
| Délka závitu | 34 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Pevnost oceli ? | 10.9 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101.75 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 22 mm |
Potřebujete poradit?