Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 931 10.9 M8 x 120 OBC
1 ks
Šroub DIN 931, šestihranná hlava, třída oceli 10.9, rozměr M8 x 120 částečný závit, bez PU
Vyberte variantu
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 8 mm |
| Délka | 120 mm |
| Délka závitu | 22 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Pevnost oceli ? | 10.9 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101.70 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 10 mm |
Potřebujete poradit?