Do košíku bylo přidáno
Podložka DIN 125 A M33 /34,0 ZB
1 ks
Šroub DIN 931, šestihranná hlava, třída oceli 8.8, rozměr M33 x 200 částečný závit, zinek bílý
Alternativní produkty z kategorie Šestihranná hlava:
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 33 mm |
| Délka | 200 mm |
| Délka závitu | 78 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101.55 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 50 mm |
Potřebujete poradit?