Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 931 M20 x 60 nerez A2
1 ks
Šroub se šestihrannou hlavou a částečným závitem DIN 931, M20 x 60, nerez A2
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 20 mm |
| Délka | 60 mm |
| Délka závitu | 46 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 30 mm |
Potřebujete poradit?