Šroub se šestihrannou hlavou a částečným závitem DIN 931, M20 x 65, nerez A4
Alternativní produkty z kategorie Šestihranná hlava:
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 20 mm |
| Délka | 65 mm |
| Délka závitu | 46 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 30 mm |
Potřebujete poradit?
















