Šroub se šestihrannou hlavou a částečným závitem DIN 931, M27x120, nerez A4
Alternativní produkty z kategorie Šestihranná hlava:
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 27 mm |
| Délka | 120 mm |
| Délka závitu | 60 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 41 mm |
Potřebujete poradit?
















