Šroub se šestihrannou hlavou a částečným závitem DIN 931, M8 x 240, nerez A2
Alternativní produkty z kategorie Šestihranná hlava:
Popis produktu
Nerez A2| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 8 mm |
| Délka | 240 mm |
| Délka závitu | 28 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 13 mm |
Potřebujete poradit?
















