Šroub DIN 933, šestihranná hlava, třída oceli 10.9, rozměr M27 x 160 celý závit, zinek bílý
Alternativní produkty z kategorie Šestihranná hlava:
Popis produktu
Šrouby se šestihrannou hlavou a celým závitem, DIN 933 10.9, zinek bílý| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 27 mm |
| Délka | 160 mm |
| Délka závitu | 151 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Pevnost oceli ? | 10.9 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103.75 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 41 mm |
Potřebujete poradit?
















