Do košíku bylo přidáno
Šroub nábyt. typ BB 17 M6x100 ZB
1 ks
Šroub nábytkářský, plochá hlava 17mm, typ BB, šestihran, rozměr M6 x 100, zinek bílý, závit 58mm
Předpokládané doplnění zásob 08.05.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná drážka (inbus) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 100 mm |
| Délka závitu | 57 mm |
| Hlava | Plochá hlava |
| Velikost drážky | HEX4 |
Potřebujete poradit?