Do košíku bylo přidáno
Střešní šr. 5,5x35 pr. vrták GT12, ZB,bez podl.
1 ks
Střešní šroub 5,5x35, prodl vrták, Upevňování profil. plechů do ocelových konstr. 4-12mm, zinek bílý, bez podložky
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 35 mm |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 12 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?