Do košíku bylo přidáno
Střešní šr+EPDM 5,5 x 38 ZB GT5 RAL7016
1 ks
Šroub střešní, samovrtný (farmářský) + podložka EPDM, rozměr 5,5 x 38, zinek bílý, RAL 7016, do oceli 1,5 - 5 mm
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 38 mm |
| Barva | RAL7035 světle šedá |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 5 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?