Do košíku bylo přidáno
Střešní šr.+ EPDM 5,5x35 GTR12 A16 gr.c. RAL 3009
1 ks
Střešní šroub+EPDM 16mm, 5,5x35, prodl vrták, Upevňování profil. plechů do ocelových konstr. 4-12mm, gRay.coat - 1000h
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | gRey.coat |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 35 mm |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 12 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?