Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub + EPDM 4,8 x 35 RAL 8004
1 ks
Šroub střešní, samovrtný WINTECH (farmářský) + podložka EPDM, rozměr 4,8 x 35, barva bronzová hnědá (RAL 8004)
Předpokládané doplnění zásob 05.06.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 35 mm |
| Barva | RAL8004 bronzová hnědá |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?