Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva PH TORX 6,0 x 70/42 ZB
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, půlkulatá hlava, drážka torx, rozměr 6,0 x 70/42, zinek bílý
Předpokládané doplnění zásob 02.05.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 70 mm |
| Délka závitu | 42 mm |
| Hlava | Půlkulatá hlava |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?