Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH TORX 3,5 x 45/30 ZB
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka torx, rozměr 3,5 x 45/závit 30, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 21. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 21. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | v pondělí 20. 4. |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 3,5 mm |
| Délka | 45 mm |
| Délka závitu | 30 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T20 |
Potřebujete poradit?