Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH TORX 4,5 x 30/18 ZZ
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka torx, rozměr 4,5 x 30/závit 18, zinek žlutý
Předpokládané doplnění zásob 18.10.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek žlutý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,5 mm |
| Délka | 30 mm |
| Délka závitu | 18 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T20 |
Potřebujete poradit?