Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH TORX 6,0 x 100/60 ZB
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka Torx 30, rozměr 6,0 x 100/závit 60, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 12. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 12. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 100 mm |
| Délka závitu | 60 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?