Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH TORX 6,0 x 130/70 ZZ
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka torx 30, rozměr 6,0 x 130/závit 70, zinek žlutý
Předpokládané doplnění zásob 21.08.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek žlutý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 130 mm |
| Délka závitu | 70 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?