Do košíku bylo přidáno
Vrut do dřeva ZH TORX 6,0 x 140/70 ZB
1 ks
Vrut do dřeva WINTECH, zápustná hlava, drážka Torx 30, rozměr 6,0 x 140/závit 70, zinek bílý
Předpokládané doplnění zásob 18.10.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 140 mm |
| Délka závitu | 70 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?