Vzhledem k epidemiologické situaci kolem COVID 19 je vstup do budov naší firmy omezen.

O nás

Vytváříme kvalitní základ každého systému

Společnost WT WINTECH a.s. je dynamická česká společnost, která působí v oblasti spojovacího materiálu již více než dvacet let.

Základní filozofií firmy WT WINTECH a.s. je prvotřídní servis zákazníkům a zároveň zodpovědný přístup ke svému okolí. Těmto prioritám je podřízena organizace a řízení společnosti. Veškeré procesy jsou průběžně sledovány, kontrolovány a vyhodnocovány a jsou plně v souladu se systémem řízení kvality ISO 9001, který byl úspěšně zaveden v srpnu 2003.

V roce 2006 byl dále zaveden systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001 pro oblast životního prostředí.

nordic-wintech-exterier-01-fin

nordic-wintech-exterier-02-fin

Divize společnosti

  • Standardní spojovací materiál
  • Speciální díly pro automobilový průmysl
  • Okenní program WINTECH Windows
  • KANYA hliníkové díly a konstrukce
  • HAFIX a TERAFIX – fasádní a terasové systémy

Kdo jsou naši zákazníci?

Dodáváme spojovací materiál zákazníkům z různých oborů, jako je například automobilový a elektrotechnický průmysl, řemeslníci, železářství, velkoobchodní i maloobchodní prodejny, výrobní podniky apod. Databáze společnosti obsahuje více než 10 000 zákazníků. 

V současné době obsloužíme více než 850 různých zákazníků každý měsíc a tento počet neustále roste.

Počet položek v nabídce

Nabízíme více než 20 000 položek, z nichž je více jak 9 000 stále skladem. Nabídka, včetně skladových zásob, se neustále rozšiřuje.

 

Kontrola-02-1200x798

Oddělení kontroly

Velice silnou stránkou společnosti WT WINTECH a.s. je oddělení kontroly, které disponuje měřícími zařízeními na profesionální úrovni pro kontrolu rozměrů závitů, drážek, tolerancí tvaru a polohy, kroutícího momentu, tvrdosti materiálu, pevnosti materiálu, zavrtávání šroubů a povrchové úpravy (v solné komoře).

Aktuálně oddělení kontroly disponuje čtyřmi plně kvalifikovanými zaměstnanci, bez kterých by nebylo možné garantovat kvalitní dodávky zákazníkům.

V roce 2016 byla laboratoř dovybavena dvouosou měřící kamerou, která dokáže změřit i ty nejmenší detaily produktu.

 

Balení

Společnost WT WINTECH a.s. disponuje dvěma plně automatickými balícími linkami Bilwinco s kapacitou balení 34 krabiček za minutu. Balící linky jsou zakončeny paletizačním robotem ABB.

Dále využíváme páskovací stroj s kapacitou 350 šroubů za minutu.

 

balirna-robot-01

Logistické centrum

Termíny doručení

Nejzazší termín pro zadání objednávky pro naši logistiku je 13:00 a tím je zaručeno bezproblémové doručení zboží do 24 hodin pro celou Českou a Slovenskou republiku (platí pro pracovní dny).

sklad-ulice

Velikost skladu

Skladová kapacita je rozdělena do 4 skladů o celkové kapacitě cca 5 000 paletových míst. Sklady se rozprostírají na ploše 4 590 m2.

sklad-vozik

sklad-kardex

Plán rozšíření pro roky 2019–2020

Přistavění nového expedičního skladu o velikosti 4 000 m2.