O nás

Vytváříme kvalitní základ každého systému

Společnost WT WINTECH a.s. je dynamická česká společnost, která působí v oblasti spojovacího materiálu již více než dvacet let.

Základní filozofií firmy WT WINTECH a.s. je prvotřídní servis zákazníkům a zároveň zodpovědný přístup ke svému okolí. Těmto prioritám je podřízena organizace a řízení společnosti. Veškeré procesy jsou průběžně sledovány, kontrolovány a vyhodnocovány a jsou plně v souladu se systémem řízení kvality ISO 9001, který byl úspěšně zaveden v srpnu 2003. V roce 2006 byl dále zaveden systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001 pro oblast životního prostředí.

Divize společnosti:
• Standardní spojovací materiál
• Speciální díly pro automobilový průmysl
• Okenní program WINTECH Windows
• KANYA hliníkové díly a konstrukce
• HAFIX a TERAFIX – fasádní a terasové systémy

Kdo jsou naši zákazníci:
WT WINTECH a.s. dodává zákazníkům z různých oborů, jako je například automobilový a elektrotechnický průmysl, řemeslníci, železářství, velkoobchodní i maloobchodní prodejny, výrobní podniky apod. Databáze společnosti obsahuje více než 10 000 zákazníků. 

V současné době obsloužíme více než 850 různých zákazníků každý měsíc a tento počet neustále roste.

Logistické centrum:

Velikost skladu:
Skladová kapacita je rozdělena do 4 skladů o celkové kapacitě cca 5.000 paletových míst. Sklady se rozprostírají na ploše 4 590 m2.
Plán rozšíření pro roky 2019–2020: Přistavění nového expedičního skladu o velikosti 4 000 m2.

Počet položek v nabídce:
Nabízíme více než 20 000 položek, z nichž je více jak 9 000 stále skladem. Nabídka, včetně skladových zásob, se neustále rozšiřuje.

Balení:
Společnost WT WINTECH a.s. disponuje dvěma plně automatickými balícími linkami Bilwinco s kapacitou balení 34 krabiček/minutu, zakončenou paletizačním robotem ABB, dále páskovacím strojem s kapacitou 350 šroubů za minutu.

Termíny doručení:
Nejzazší termín pro zadání objednávky pro naši logistiku je 13:00 a tím je zaručeno bezproblémové doručení zboží do 24 hodin pro celou Českou a Slovenskou republiku (platí pro pracovní dny).

Oddělení kontroly:
Velice silnou stránkou společnosti WT WINTECH a.s. je oddělení kontroly, které disponuje měřícími zařízeními na profesionální úrovni pro kontrolu rozměrů závitů, drážek, tolerancí tvaru a polohy, kroutícího momentu, tvrdosti materiálu, pevnosti materiálu, zavrtávání šroubů a povrchové úpravy (v solné komoře). Aktuálně oddělení kontroly disponuje čtyřmi plně kvalifikovanými zaměstnanci, bez kterých by nebylo možné garantovat kvalitní dodávky zákazníkům. V roce 2016 byla laboratoř dovybavena dvouosou měřící kamerou, která dokáže změřit i ty nejmenší detaily produktu.