CZK
EUR

Kvalitou k úspěchu


Jsme moderní česká společnost s dlouholetou zkušeností v oblasti spojovacího materiálu pro všechna odvětví průmyslu.

Naše vize je dlouhodobě zaměřena na vysokou kvalitu produktů a širokou nabídkou služeb pro zákazníky v tuzemsku a v zahraničí. Kvalitní logistické a výrobní zázemí rozvíjené dle nejnovějších technologických a enviromentálních trendů vytváří jistou perspektivu dalšího rozvoje společnosti.

Díky důsledné orientaci na vysokou kvalitu produktů, kontrolu kvality a logistiku jsme se vypracovali z distributora standardního spojovacího materiálu ve společnost, která dodává speciální výkresové díly i pro ty nejnáročnější klienty z oblasti automotive a elektrotechnického průmyslu.

Od roku 2007 je součástí výrobní divize ALU, specializující se na dodávky dílů konstrukčního hliníkového systému švýcarské značky KANYA a vlastních konstrukčních systémů WT SOLAR, HAFIX a TERAFIX.

Z důvodu lepšího komfortu a obslužnosti jednotlivých skupin zákazníků je společnost rozčleněna na divize.

PROČ MY

Vysoká kvalita produktů je základ
naší firemní strategie


certifikát

S výrobci se aktivně podílíme na vývoji a neustálém vylepšování produktů. Zřídili jsme proto samostatný úsek kontroly kvality, vybavený špičkovou technikou. Díky těmto opatřením se můžeme pochlubit naprosto minimálním počtem reklamací.

Podnikové vzdělávání

Zapojili jsme se do operačního programu Zaměstnanost, podporovaný Evropskou únií.
Od roku 2019 vzděláváme zaměstnance a zdokonalujeme tak jejich pracovní zkušenosti.

Kam dále

CZK
EUR
Přihlášení zavřít