O nás

Vytváříme kvalitní základ každého systému

Společnost WT WINTECH a.s. je dynamická česká společnost, která působí v oblasti spojovacího materiálu již více než dvacet let.

Základní filozofií firmy WT WINTECH a.s. je prvotřídní servis zákazníkům a zároveň zodpovědný přístup ke svému okolí. Těmto prioritám je podřízena organizace a řízení společnosti. Veškeré procesy jsou průběžně sledovány, kontrolovány a vyhodnocovány a jsou plně v souladu se systémem řízení kvality ISO 9001, který byl úspěšně zaveden v srpnu 2003.

V roce 2006 byl dále zaveden systém environmentálního managementu podle normy ISO 14001 pro oblast životního prostředí.

nordic-wintech-exterier-01-fin

nordic-wintech-exterier-02-fin

Divize společnosti

  • Standardní spojovací materiál
  • Speciální díly pro automobilový průmysl
  • Okenní program WINTECH Windows
  • KANYA hliníkové díly a konstrukce
  • HAFIX a TERAFIX – fasádní a terasové systémy

Kdo jsou naši zákazníci?

Dodáváme spojovací materiál zákazníkům z různých oborů, jako je například automobilový a elektrotechnický průmysl, řemeslníci, železářství, velkoobchodní i maloobchodní prodejny, výrobní podniky apod. Databáze společnosti obsahuje více než 10 000 zákazníků. 

V současné době obsloužíme více než 850 různých zákazníků každý měsíc a tento počet neustále roste.

Počet položek v nabídce

Nabízíme více než 20 000 položek, z nichž je více jak 9 000 stále skladem. Nabídka, včetně skladových zásob, se neustále rozšiřuje.

 

Oddělení kontroly

Velice silnou stránkou společnosti WT WINTECH a.s. je oddělení kontroly, které disponuje měřícími zařízeními na profesionální úrovni pro kontrolu rozměrů závitů, drážek, tolerancí tvaru a polohy, kroutícího momentu, tvrdosti materiálu, pevnosti materiálu, zavrtávání šroubů a povrchové úpravy (v solné komoře).

Aktuálně oddělení kontroly disponuje čtyřmi plně kvalifikovanými zaměstnanci, bez kterých by nebylo možné garantovat kvalitní dodávky zákazníkům.

V roce 2016 byla laboratoř dovybavena dvouosou měřící kamerou, která dokáže změřit i ty nejmenší detaily produktu.

 

Balení

Společnost WT WINTECH a.s. disponuje dvěma plně automatickými balícími linkami Bilwinco s kapacitou balení 34 krabiček za minutu. Balící linky jsou zakončeny paletizačním robotem ABB.

Dále využíváme páskovací stroj s kapacitou 350 šroubů za minutu.

 

balirna-robot-01

Logistické centrum

Termíny doručení

Nejzazší termín pro zadání objednávky pro naši logistiku je 13:00 a tím je zaručeno bezproblémové doručení zboží do 24 hodin pro celou Českou a Slovenskou republiku (platí pro pracovní dny).

sklad-ulice

Velikost skladu

Skladová kapacita je rozdělena do 4 skladů o celkové kapacitě cca 5 000 paletových míst. Sklady se rozprostírají na ploše 4 590 m2.

sklad-vozik

sklad-kardex

Plán rozšíření pro roky 2019–2020

Přistavění nového expedičního skladu o velikosti 4 000 m2.