Do košíku bylo přidáno
Bi-metal. šr. ZH, křidélka, 4,2x25 TX20
1 ks
Bi-metalové samořezné šrouby se zápustnou hlavou a křidélky, 4,2 x 25, TX20, nerez A2 + ocelový vrták
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 9 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 12. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 12. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez/Ocel |
| Průměr | 4,2 mm |
| Délka | 25 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 3 mm |
| Velikost drážky | T20 |
Potřebujete poradit?