Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šr. DIN 7504 N 4,2 x 16 PH A4
1 ks
Samovrtný šroub DIN 7504 N 4,2 x 16 PH A4
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 14 balení
| DPD | 145,20 Kč | v pondělí 18. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 19. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Křížová drážka philips (PH) |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 60 mm |
| Norma DIN ? | 7504N |
| Hlava | Půlkulatá hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Norma ISO ? | 15481 |
| Velikost drážky | PH1 |
Potřebujete poradit?