Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šroub DIN 7504 K 4,8 x 16 A4
1 ks
Samovrtný šroub DIN 7504 K 4,8 x 16 A4
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 16 mm |
| Norma DIN ? | 7504K |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
Potřebujete poradit?