Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šroub DIN 7504 K 5,5 x 19 A2
1 ks
Šroub samovrtný do plechu DIN 7504 K nerez A2, šestihranná hlava, rozměr 5,5 x 19
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 19 mm |
| Norma DIN ? | 7504K |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
Potřebujete poradit?