Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šroub DIN 7504 N 3,9 x 16 A4
1 ks
Samovrtný šroub DIN 7504 N 3,9 x 16 A4
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 1 balení
| DPD | 145,20 Kč | zítra |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v pondělí 25. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 3,9 mm |
| Délka | 16 mm |
| Norma DIN ? | 7504N |
| Hlava | Půlkulatá hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Velikost drážky | T15 |
Potřebujete poradit?