Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šroub DIN 7504 N 3,9 x 32 A2
1 ks
Samovrtný šroub DIN 7504 N 3,9 x 32 A2
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Křížová drážka philips (PH) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 3,9 mm |
| Délka | 32 mm |
| Norma DIN ? | 7504N |
| Hlava | Půlkulatá hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
Potřebujete poradit?