Do košíku bylo přidáno
Samovrtný šroub DIN 7504 P 4,2 x 32 A2
1 ks
Šroub samovrtný do plechu, DIN 7504 P, zápustná hlava, drážka phillips, rozměr 4,2 x 32, nerez A2
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Křížová drážka philips (PH) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 4,2 mm |
| Délka | 32 mm |
| Norma DIN ? | 7504P |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
Potřebujete poradit?