Do košíku bylo přidáno
SBS Samovrt.vrut s křid. 6,3 x 100 T30 ZB
1 ks
Šroub samovrtný s křidélky ROTHOBLAAS SBS, zápustná hlava, torx 30, rozměr 6,3 x 85, zinek bílý
Máte nějaký dotaz?
| Výrobce | Rothoblaas
Výrobce / Dodavatel
ROTHO BLAAS SRL Via dell'Adige N. 2/1, I-39040 Cortaccia (BZ), Itálie info@rothoblaas.com https://www.rothoblaas.com/ |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6,3 mm |
| Délka | 100 mm |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 6 mm |
| Velikost drážky | T30 |
Potřebujete poradit?