Do košíku bylo přidáno
1 ks
Šroub DIN 84, třída oceli 4.8, rozměr M4 x 10, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 1 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 21. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 21. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | v pondělí 20. 4. |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Průběžná drážka |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4 mm |
| Délka | 10 mm |
| Délka závitu | 10 mm |
| Norma DIN ? | 84 |
| Pevnost oceli ? | 4.8 |
| Hlava | Válcová hlava |
| Norma ČSN ? | 021131.25 |
| Norma ISO ? | 1207 |
Potřebujete poradit?