Do košíku bylo přidáno
1 ks
Šroub imbusový DIN 912, válcová hlava, vnitřní šestihran, třída oceli 8.8, rozměr M8 x 16, zinek bílý
Vyberte variantu
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 14. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 14. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná drážka (inbus) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 8 mm |
| Délka | 16 mm |
| Délka závitu | 16 mm |
| Norma DIN ? | 912 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Válcová hlava |
| Norma ČSN ? | 021143.50 |
| Norma ISO ? | 4762 |
| Velikost drážky | HEX6 |
Potřebujete poradit?