Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 931 10.9 M16 x 160 ZB
1 ks
Šroub DIN 931, šestihranná hlava, třída oceli 10.9, rozměr M16 x 160 částečný závit, zinek bílý
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 16 mm |
| Délka | 160 mm |
| Délka závitu | 44 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Pevnost oceli ? | 10.9 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101.75 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 24 mm |
Potřebujete poradit?