Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 931 8.8 M18 x 110 ZB
1 ks
Šroub DIN 931, šestihranná hlava, třída oceli 8.8, rozměr M18 x 110 částečný závit, zinek bílý
Vyberte variantu
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 3 balení
| DPD | 145,20 Kč | zítra |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | zítra |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 18 mm |
| Délka | 110 mm |
| Délka závitu | 42 mm |
| Norma DIN ? | 931 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021101.55 |
| Norma ISO ? | 4014 |
| Velikost klíče | 27 mm |
Potřebujete poradit?