Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 933 10.9 M12 x 140 ZB
1 ks
Šroub DIN 933, šestihranná hlava, třída oceli 10.9, rozměr M12 x 140 celý závit, zinek bílý
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 12 mm |
| Délka | 140 mm |
| Délka závitu | 134,75 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Pevnost oceli ? | 10.9 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103.75 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 19 mm |
Potřebujete poradit?