Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 933 8.8 M12 x 50 OBC
1 ks
Šroub DIN 933 8.8 M12 x 50 OBC
Vyberte variantu
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 12 mm |
| Délka | 50 mm |
| Délka závitu | 44,75 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103.50 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 19 mm |
Potřebujete poradit?