Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 933 8.8 M20 x 100 ZB
1 ks
Šroub DIN 933, šestihranná hlava, třída oceli 8.8, rozměr M20 x 100 celý závit, zinek bílý
Vyberte variantu
Předpokládané doplnění zásob 18.04.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 20 mm |
| Délka | 100 mm |
| Délka závitu | 92,5 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103.55 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 30 mm |
Potřebujete poradit?