Do košíku bylo přidáno
1 ks
Šroub DIN 933, šestihranná hlava, třída oceli 8.8, rozměr M6 x 6 celý závit, zinek bílý
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 2 balení
| DPD | 145,20 Kč | v pátek 22. 5. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v pondělí 25. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 6 mm |
| Délka závitu | 3 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Pevnost oceli ? | 8.8 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103.55 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 10 mm |
Potřebujete poradit?