Do košíku bylo přidáno
Šroub DIN 933 M6 x 35 nerez A4
1 ks
Šroub se šestihrannou hlavou a plným závitem DIN 933, M6 x 35, nerez A4
Předpokládané doplnění zásob 05.06.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Nerez A4 |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 35 mm |
| Délka závitu | 35 mm |
| Norma DIN ? | 933 |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Norma ČSN ? | 021103 |
| Norma ISO ? | 4017 |
| Velikost klíče | 10 mm |
Potřebujete poradit?