Šroub DIN 965, zápustná hlava, křížová drážka Phillips, rozměr M5 x 6, zinek bílý
Alternativní produkty z kategorie Zápustná hlava:
Popis produktu
Šrouby se zápustnou hlavou s metrickým závitem se používají pro montáž okenních klik na rám okenního křídla.| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Křížová drážka philips (PH) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5 mm |
| Délka | 6 mm |
| Délka závitu | 6 mm |
| Norma DIN ? | 965 |
| Pevnost oceli ? | 4.8 |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Norma ČSN ? | 021152.25 |
| Norma ISO ? | 7046 |
| Velikost drážky | PH2 |
Potřebujete poradit?
















