Do košíku bylo přidáno
Šroub do sendvič. panel. 5,5 x 110 GTR6 RAL 9002
1 ks
Samovrtný šroub pro sendvičové panely+ podložka EPDM, do oceli 2- 6 mm, šestihr. hlava, 5,5 x 110, gRey.coat, RAL 9002
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | gRey.coat |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 5,5 mm |
| Délka | 110 mm |
| Barva | RAL9002 šedobílá |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 6 mm |
Potřebujete poradit?