Do košíku bylo přidáno
Šroub M10 x 35 DIN 7991 nerez A2
1 ks
Šroub imbusový DIN 7991, zapuštěná hlava, vnitřní šestihran, nerez, rozměr M10 x 35, A2
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem 5 balení
| DPD | 145,20 Kč | zítra |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v pondělí 25. 5. |
| Osobní odběr | zdarma | dnes |
| Povrchová úprava ? | Bez úpravy |
| Drážka ? | Šestihranná drážka (inbus) |
| Materiál ? | Nerez A2 |
| Průměr | 10 mm |
| Délka | 35 mm |
| Délka závitu | 35 mm |
| Norma DIN ? | 7991 |
| Hlava | Zápustná hlava |
| Norma ČSN ? | 021144 |
| Norma ISO ? | 10642 |
| Velikost drážky | HEX6 |
Potřebujete poradit?