Do košíku bylo přidáno
Šroub vratový DIN 603 M6 x 130 ZB
1 ks
Šroub vratový DIN 603, s nízkou zaoblenou hlavou a čtyřhranem, rozměr M6 x 130, zinek bílý
Předpokládané doplnění zásob 22.05.2026 .
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 6 mm |
| Délka | 130 mm |
| Délka závitu | 24 mm |
| Norma DIN ? | 603 |
| Pevnost oceli ? | 4.6 |
| Hlava | Hřibová hlava |
| Norma ČSN ? | 021319.05 |
| Norma ISO ? | 8677 |
Potřebujete poradit?