Do košíku bylo přidáno
Střešní šr. UFO+EPDM 4,8 x 35 ZB red.vrták RAL8003
1 ks
Šroub střešní samovrtný čočková hlava + podložka EPDM, rozměr 4,8 x 35, zinek bílý RAL 8003, redukovaný vrták
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | TORX drážka (TX) |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 35 mm |
| Barva | RAL8003 antuková hnědá |
| Hlava | Půlkulatá hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?