Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub + EPDM 4,8 x 60 RAL 7024
1 ks
Šroub střešní, samovrtný WINTECH (farmářský) + podložka EPDM, rozměr 4,8 x 60, barva grafitově šedá (RAL 7024)
Můžete mít už dnes. Možnosti dopravy
Máte nějaký dotaz?
skladem > 50 balení
| DPD | 145,20 Kč | v úterý 14. 4. |
| Nadrozměrná přeprava | 605,00 Kč | v úterý 14. 4. |
| Osobní odběr | zdarma | zítra |
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 60 mm |
| Barva | RAL7024 grafitově šedá |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
| Velikost klíče | 8 mm |
Potřebujete poradit?