Do košíku bylo přidáno
Střešní šroub + EPDM 4,8 x 70 RAL 3009
1 ks
Šroub střešní, samovrtný WINTECH (farmářský) + podložka EPDM, rozměr 4,8 x 70, cihlově červená (RAL 3009)
Máte nějaký dotaz?
| Povrchová úprava ? | Zinek bílý |
| Drážka ? | Šestihranná hlava |
| Materiál ? | Ocel |
| Průměr | 4,8 mm |
| Délka | 70 mm |
| Barva | RAL3009 cihlově červená |
| Hlava | Šestihranná hlava |
| Vrtací kapacita ? | do 2 mm |
Potřebujete poradit?